Geniální požadavek udělala z kuchyně královnu interiéru

spot_img

Tento projekt začal netradičně – touhou mladé ženy po originálním a neokoukaném bydlení. Moderním, nadčasovém, ale zároveň praktickém. Zkrátka, vytvořit dívčí byt, ale ne přehnaně sladký, ale takový akorát.

Rozloha: 45,82 m2

Zadání
Netradičním požadavkem, ale v konečném výsledku i geniální podmínkou byla růžová kuchyně, která se stala charakteristickým rysem celého bytu. Vstupní chodba ať vytváří solidní zádveří. Proto se po otevření vstupních dveří objeví jen úzký pohled do interiéru, ve kterém je takto zajištěna intimita a prostor pro zavěšení kabátů, vyzutí a odložení dalších věcí.

Bílá a dřevo… Jelikož majitelka je velkou fanynkou skandinávského designu, většina zařízení v bytě byla laděna do tohoto stylu. Novostavba navzdory malé výměře bytu vytvořila potřebnou dispozici pro vzdušnost a útulnost prostoru. V ložnici nechybí šatní sestava navržená na míru pro plnohodnotné využití prostoru. Jelikož vše se vším barevně ladí, velké kusy nábytku prostor opticky nezatěžují.

Menší prostor ložnice v neutrálních barvách s na míru dělanou šatní skříní

Jednoduchost denní části se přenáší i do koupelny s toaletou. Kombinace světlého keramického obkladu, bílé sanity a příjemné šedé barvy na betonové stěrce za zrcadlem podporuje útulnost a zároveň vytváří kontrast.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora