Aretace policového výsuvu

spot_img

Kvalita bydlení je určována nejen návrhem, ale také komfortem. Proto jsme pro policové výsuvy MOVENTO a TANDEM vyvinuli praktickou aretaci.

Bezpečné a pohodlné upevnění policových výsuvů
Kvalita bydlení je určována nejen návrhem, ale také komfortem. Proto jsme pro policové výsuvy MOVENTO a TANDEM vyvinuli praktickou aretaci. Decentní policový výsuv se drží ve vysunuté poloze bez větších prostorových nároků.

Mnohostranné použití
Nejen v kuchyni a v koupelně, iv různých obytných a hospodářských prostorách: s aretací zastanou policové výsuvy bezpečně tam, kde je potřebujete. Díky našim technologiím pohybu BLUMOTION, TIP-ON BLUMOTION a TIP-ON zvyšujete hodnotu vašich policových výsuvů vysokým komfortem pohybu.

Aretace policového výsuvu

Odkládací prostor přesně tam, kde je potřebný
Vše je hned uklizeno, pokud pro koš na prádlo naleznete místo na pračce. Policový výsuv spolehlivě drží, dokud je zapotřebí.

Spontánní zvětšení pracovního prostoru
Rychle si prolistujete knihu a hned ji zase uklidíte na místo – a odkládací místo zmizí hned také. V kanceláři se z policového výsuvu stává rychlý pomocník.

Aretace policového výsuvu

Optimalizace každodenního života kuchyně
Policový výsuv v kuchyni se udrží ve vytažené poloze. Žádné kývání ani posouvání – i když jsou v provozu kuchyňské spotřebiče.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora