Designové kousky, které oživí váš interiér! Který bude ten váš?

spot_img

Tak, jak se mění každý rok móda, ani interiér našich domovů není výjimkou. Rádi si zařizujete svůj příbytek podle nejnovějších trendů? Potom jste na správném místě. V článku vám přinášíme 8 tipů na jedinečné kousky, které musíte mít doma. Nechte se inspirovat.

Užitečné odkládací stolky
Volného místa není nikdy dost. Ani se nenadějete ai polička, která se vám zdála prázdná, je najednou přeplněná. Platí to zejména pro lidi, kteří mají malé byty a chtějí ušetřit místo, kde se jen dá. Kovové stolky jsou to pravé, co byste si měli pořídit. Pokud máte rádi luxus, sáhněte po zlatém kovu a mramorové desce. Varianta v černé barvě uspokojí potřeby téměř každého. Na výběr máte otevíratelné stolky s víkem nebo v jednom kuse.

Svítidla s nádechem přírody
Máte-li rádi přírodu, přineste si ji i do svého domova. Přírodní materiály jsou jako stvořené pro zařizování vašeho příbytku. Mezi ně patří například bambus ve formě svítidel. Hodí se pro moderní minimalistický styl, ale také pro boho severský design.

FOTOGALERIE

Klasická, ale stále dobrá komoda
Dřevěnou komodu používali i naši prarodiče. Přestože to může vypadat jako starý trend, není to pravda. Aktuálně letí dřevěné komody z dýhy a masivního dřeva s vyřezávanými detaily nebo ratanovým výpletem. Stačí jí jen najít dobré místečko a ozdobit ji s terakotovou vázou, kterou si můžete vyrobit sami. Osadit do ní víte sušené květiny nebo stylové zrcadlo, které neomrzí.

Pohodlí v sametovém křesle
I vám se občas stává, že si sednete do křesla a ani nevíte jak a čas proletí? To je odrazem dobrého křesla, které bude pro vás oporou. Hodí se do obývacího pokoje pro večerní sledování filmů nebo pro návštěvu. Své místo si najde také v kuchyni. Pokud je ve glamour nebo ve skandinávském stylu laděné domácnosti, výsledek bude stát za to. Sametové čalounění je přesně ten materiál, který vám ze čtyř stěn udělá domů. Tak co, máte už své křeslo?

Samet ve větším
Pokud vám křeslo nestačí, je čas přejít na něco většího. Sametová pohovka vyhoví vašim potřebám a tajným touhám. Hned po posteli je pohovka nejlepší místo, kde si doma kvalitně odpočinete, proč do toho tedy neinvestovat? Sázkou na jistotu je pohovka v kulatém stylu sladěné se spoustou polštářků.

Jídelní stůl z masivu
Nenávidíte, když se vám něco zalíbí, ale prostě to nesedí do vašeho stylu? Kvůli jedné věci přece nevyměníte celý váš styl. Potom je zde ale nábytek, který se hodí do každého stylu. Jedním z takových nábytků je dubový jídelní stůl z masivu. Svým vzezřením a dlouhou životností vás rozhodně nezklame. Pokud by vás pohled na tento stůl přece jen začal po čase nudit, změňte to. Přidejte k němu nové židle nebo koberec.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora