Comeback pampové trávy. V interiéru nadělá spoustu muziky

spot_img

Zpomalte, najděte svůj stav zapomnění ve společnosti pampové trávy. Pampa je rostlina pocházející z Jižní Ameriky, která zažívá svůj comeback. Zbožňují ji nejen pro její působivý vzhled, ale také pro nenáročnou péči. Hodně muziky udělá iv interiéru.

Umění na zeď
Decentní přírodní odstín působí na stěně mimořádně elegantně a nenuceně. Máte-li možnost, vyrobte si vlastní dekoraci. Trávu stačí vylisovat a zarámovat do rámu s pěkným podkladem.

Jak na zazimování kortadérie? Jak na zazimování kortadérie?
Univerzálnost
Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, dekor pampové trávy není exkluzivně vyhrazen pouze pro svatby či „boho“ domovy. Tato trendová rostlina dokázala, že dodá více sofistikovanosti jakémukoli prostoru.

Jemná a neutrální škála odstínů inspirovaná pampou doplní jakýkoli interiér. Můžete ji použít v libovolné míře, nic nezkazíte. Krásně bude ladit se zelenou.
Vnitřní klid a řád
Právě tento odstín pampy v kombinaci s přírodními materiály uklidní prostor. Naaranžujte pampu, zkombinujte ji s mosaznými či zlatými doplňky a budete mít z prostoru ještě hřejivější pocit.

Přírodní obývací pokoj v krémových odstínech, s kulatými stolky a pampou ve váze

„Máte-li rádi design ovlivněný přírodou, naaranžujte si pampu do vázy. V interiéru je věčná, nepotřebuje vodu či slunce. Je naprosto nenáročná, stačí pouze přestříkat květiny lakem na vlasy a následně jednou začas přetřást hlavou dolů, abyste ji zbavili prachu. A to je konec! Vlastně začátek nové velké lásky…“ (redaktorka Katka)

Barevné variace
Pampu si můžete kromě přírodního odstínu pořídit v různých barvách: od růžové přes výraznou bordó až po tlumenou šedomodrou. Když se rozhodnete pro „odvážnější“ odstín, držte se dvou pravidel. Nebo slaďte pár doplňků do stejného odstínu, jako je tráva, nebo zbytek interiéru držte v neutrálních barvách (šedá, béžová, bílá, černá). Naopak, u klasického přírodního odstínu trávy si můžete opravdu dovolit skoro cokoliv. Počínaje dekoracemi tón v tónu a konče při dobrodružnější kontrastní kombinaci.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora